اخذ و ثبت برند ۱۰ سال

برند چیست و چرا باید نسبت به ثبت برند اقدام کنید؟

یکی از اقداماتی که بعد از ثبت شرکت باید انجام دهید، ثبت برند و یا علامت کسب و کار یا خدماتی است که عرضه می کنید. اما برند چیست؟ برند یا نام تجاری را می توان نشان و علامتی تعریف کرد که یا به صورت فارسی و یا انگلیسی در فعالیت های اقتصادی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا ارائه دهنده خدمات یا فروش محصولی خاص می باشد. بنابراین می توان گفت با برند خود را از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می کنید. در واقع اگر بتوانید یک برند را برای محصولات و خدمات خود به گونه ای تاثیر گذار تثبیت کنید، مشتریان تان در هر لحظه و هر مکان با دیدن برند شما ویژگی ها و صفات محصولات و خدمات تان را در قلب و ذهن خود به یاد می آورند. پس برند در بردارنده احساسات و ویژگی هایی است که با نام یک محصول یا خدمات گره خورده است. از این ویژگی برند ها می توانید به سود خود در استفاده کنید.

در کشور ما برند به محصول یا خدماتی اطلاق می شود که دارای ارزش اجتماعی باشد. پس می توان گفت برند هایی مورد توجه قرار می گیرند که ماهیت و قدرت اجتماعی بالایی دارند به گونه ای که صاحبان آن حس مالکیت به آن خواهند داشت. در نتیجه اولین وظیفه شرکت ها جلب توجه و رضایت مشتریان می باشد. وقتی مشتری به برند شما اعتماد کند، کیفیت محصولات و خدمات شما را قبول دارد، با ریسک کمتر نسبت به خرید اقدام می کند و مسئولیت کیفیت محصول یا خدمات را به عهده شما به عنوان تولید کننده می گذارد. اولین قدم برای هر شرکتی که به دنبال جلب اعتماد مشتریان خود می باشد، برند سازی قوی است.

موسسه کاوش با در اختیار داشتن تخصص و دانش مورد نیاز در این زمینه می تواند بهترین گزینه برای شما در برند سازی و ثبت برند باشد. این موسسه به عنوان یک کنسرسیوم ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت ها که وظیفه بررسی و طبقه بندی بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف را دارد و هدف آن استاندارد سازی سازمانی این بنگاه ها می باشد، می تواند مسیر ثبت برند شما را تسریع بخشد. لازم به ذکر است که موسسه کاوش زیر نظر سازمان استاندارد کار می کند و علاوه بر آن، تیم مشاورانی دارد که با صبر و حوصله آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به مراجعین خود می باشد. همچنین کاوش مجوز فعالیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد با هم دارد و در نتیجه با یک واسطه زیر مجموعه IAF می باشند.

مدت اعتبار برند ثبت شده چقدر است؟

حفاظت از برند ها از طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری کالا ها و خدمات و یا اجاره به غیر، به دست می آید. زمان این حفاظت در موارد مختلف، متفاوت می باشد، گواهی برند اعطایی ما ده ساله می باشد، اما می توان مدت آن را تمدید کرد. مراجع قانونی به تخلفات این زمینه رسیدگی می کنند. به دلیل اینکه علائم تجاری باعث رسمیت بخشیدن و ارائه سود اقتصادی به صاحبان ها می شود، منجر به رشد و پرورش جهانی یک کسب و کار می شود. وقتی از یک برند تجاری با ثبت رسمی آن، حفاظت به عمل آید، دیگر رغبای متقلب نمی توانند از آن برای فروش محصولات و خدمات نا مرغوب خود، سوء استفاده کنند. پس با یک برند سازی قوی می توانید، اعتماد مشتریان خود را جلب کنید و بر کیفیت کالا ها و خدمات خود روز به روز بیافزایید.

اخذ و ثبت برند ۱۰ سال

کد:                           Acquiring and registering a brand
10 years

قیمت:                                               ۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان
 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare