اخذ جواز تاسیس غذایی

در صورتی که قصد دارید وارد بخش تولید صنایع غذایی شوید و درصدد ثبت شرکتی در این راستا هستید باید بدانید که برای ثبت شرکت با این هدف به اخذ مجوز تولید صنایع غذایی نیاز دارید. برای ثبت شرکت مواد غذایی اخذ مجوز از اداره ی مربوطه و کسب پروانه ی لازم از سازمان غذا ضرورت دارد.

در واقع جواز تاسیس صنایع یکی از مهم ترین و پر متقاضی ترین مجوزهای کسب و کار و تولید است که در کشورمان صادر می شود و از آن جایی که نقش پر رنگ و مهمی در اشتغال و تولید داخلی دارد باید در طول پروسه دریافت آن بسیار دقت کرده و به تمام شرایط نیز آگاهی کافی داشته باشید. اما به دلیل این که بسیاری از افراد با روند و اصول دریافت اخذ جواز تاسیس آشنایی ندارند به فرد یا افرادی نیاز دارند که مجوز مربوطه را برا آن ها دریافت کند. متخصصان و کارشناسان کاوش آماده ارایه خدمت به عزیزانی هستند که قصد دارند در زمینه تولید صنایع غذایی کسب و کاری راه انداخته و به جواز تاسیس صنایع غذایی نیاز اساسی دارند.

کارشناسان مجرب کاوش به شما یاری می رسانند که مجوز تاسیس کارخانه یا کارگاه تولید صنایع غذایی را به راحتی دریافت کنید. درصورتی که هیچ گونه اطلاعاتی نسبت به دریافت این مجوز دارید، به طور خلاصه مسیری که شما طی می کنید را برایتان شرح می دهیم. اگر قصد تاسیس کارخانه یا شرکت صنایع غذایی را دارید باید در ابتدای ثبت شرکت خود موضوع شرکتتان را مشخص کنید، چرا که موضوع شرکت مواد غذایی در حقیقت چارچوب حرکتی مدیران شرکت و فعالیت شرکت می باشد. موضوع شرکت شما مشخص می کند که شما و شرکتتان در چه راستایی باید حرکت کنید. پس از طی فرآیند ثبت شرکت تولید صنایع غذایی، برای شروع کار به اخذ مجوز از سازمان های ذی ربط نیاز دارید. در حقیقت این بخش از کار شما امریست حیاتی. ابتدا شما می بایست برای راه اندازی کارخانه یا کارگاه به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و نسبت به اخذ جواز تاسیس اقدام نمایید. اما همان طور که در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم طی کردن این مسیر برای بسیاری از افراد امریست سخت و پیچیده، کارشناسان کاوش می توانند بدون هیچ گونه اتلاف وقت جواز تاسیس صنایع غذایی را برایتان از سازمان های مربوطه دریافت کنند.

شایان ذکر است که اخذ این مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت یکی از مجوز هایی است که برای شروع کارتان با آن نیاز دارید. با توجه به نوع محصولی که قصد تولید آن را دارید باید از وزارت خانه ها و سازمان های متفاوتی مجوز تاسیس را دریافت نمایید. سازمان جهاد کشاورزی، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (اداره نظارت بر مواد غذایی) و اداره استاندارد و اخذ پروانه مسئول کنترل کیفی تعدادی دیگر از مراکزی هستند که برای شروع تولید صنایع غذایی مورد نظر خود می بایست به آن ها مراجعه کنید. به دلیل تعدد بسیار مجوز ها و به طور کلی سازمان هایی که باید به آن ها مراجعه کنید، متخصصان کاوش آماده ی یاری رسانی به شما در این زمینه هستند. شما می توانید تمام امور مربوط به دریافت جواز تاسیس صنایع غذایی خود را به ما بسپارید.

اخذ جواز تاسیس غذایی

کد:                                        Obtaining a food permit

قیمت:                                                ۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare