ایزو دستورالعمل ایمنی محصول

ایزو دستور العمل ایمنی محصول

در سال 2013 سازمان استاندارد جهانی ایزوی ایمنی را منتشر کردند. این استاندارد به منظور مدیریت ایمنی محصولات و ارزیابی تامین کنندگان می باشد. این استاندارد الزاماتی را به منظور ایجاد محصولات ایمن برای تامین کنندگان به وجود آورده است. اساس این استاندارد به گونه ای است که به شناسایی خطرات ، ارزیابی آن ها و به حداقل رساندن خطرات احتمالی در فرایند تولید می پردازد.
نظارت بر محصولات در بازار نیز از جمله فاکتورهایی است که به این استاندارد مربوط می شود. در واقع این استاندارد برای تامین کنندگان در طراحی محصول، تامین و ورود مواد خام و در نهایت تولید وعرضه محصولات به بازار الزاماتی را برای مدیریت ایمنی محصولات تعیین می کند که در نهایت از میزان خطرات احتمالی می کاهد.

مزایای استفاده از ایزوی دستورالعمل ایمنی 

این ایزو به تامین کنندگان در شناسایی زود هنگام خطرات و قبل از وقوعشان کمک کرده و به تامین کنندگان در مدیریت ریسک کمک می کند.. از طرفی به شناسایی روش هایی برای کاهش خطرات کمک می کند و در نتیجه محصولات شرکت شما از لحاظ ایمنی ارتقا پیدا می کند.
مصرف کنندگان را نیز با محصولات مصرفی خود و نحوه استفاده ایمن از آن آشنا می کند. همچنین بابهبود بخشیدن به وضعیت ایمنی محصولات به دولت ها کمک می کنند.

سه اصل کلیدی سازمان ها هنگام اخذ ایزو 10337 چیست؟

رعایت ایمنی در طراحی به عنوان اولین اصل برای این ایزو محسوب می شود. در این قسمت به ارزیابی وضعیت ایمنی در طراحی محصول مورد نظرپرداخته می شود. چرخه ی عمر محصولات نیز در این مرحله مورد توجه واقع می شود. 
دومین اصل رعایت ایمنی در تولید می باشد. منظور از این امر پیاده سازی اصول طراحی و ارزیابی خطرات احتمالی می باشد.
ایمنی در بازاربه این معنا است که فروشنده یا توزیع کننده مسئولیت حوادث احتمالی و بازپرداخت ضمانت را بر عهده می گیرد تا کاستی هایی که در مراحل قبلی در نظر گرفته نشده است برطرف شود و در نهایت به بهبود محصول ختم شود.

موسسه کاوش و دریافت ایزو دستورالعمل ایمنی محصول

موسسه کاوش یک کنسرسیوم جهت ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت ها می باشد و وظیفه بررسی و طبقه بندی بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای مختلف را دارد که هدف آن استاندارد سازی سازمانی این بنگاه ها می باشد. موسسه کاوش زیر نظر سازمان استاندارد کار می کند و می تواند بهترین گزینه برای اخذ استاندارد دستورالعمل ایمنی محصول باشد. البته سازمان ملی استاندارد هیچ ایزو ای صادر نمی کند بلکه فقط به شرکتها مجوز اعطای ایزو می دهد، مانند وزارت علوم که مستقیم مدرک دانشگاهی نمی دهد. در کنار این ها تیم مشاوران کاوش، با صبر و حوصله آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به مراجعین خود می باشد. کاوش برای شما بسته های خودآموز مربوط به استاندارد مورد نظر شما را با قیمت های بسیار مناسب نیز فراهم کرده است که می توانید با تهیه آن ها، از مزایای آن ها بهره مند شوید. همچنین کاوش مجوز فعالیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد با هم دارد و در نتیجه با یک واسطه زیر مجموعه IAF می باشند.

 

ایزو دستورالعمل ایمنی محصول

کد:                                            ISO 10377 : 2013

قیمت:                                           ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare